Santehnilised tööd – Teenused ja Hinnad

TeenusHindEUR
Radiaatori paigaldustk55EUR
Radiaatori demontaaztk15EUR
WC potti demontaaztk15+EUR
WC-poti paigaldustk50EUR
WC raami paigaldustk50+EUR
WC valu paigaldustk35+EUR
Vanni segisti paigaldustk35EUR
Valamu segisti paigaldustk25+EUR
Valamu kapi paigaldus koos valamugatk45+EUR
Vanni paigaldustk60+EUR
Vanni demontaaztk25+EUR
Dušikabiini paigaldustk90+EUR
Dušikabiin (neli seina) paigaldustk145+EUR
Muu dušikabiini paigaldustkEUR
Üheosaline köögivalamu + segisti paigaldustk55EUR
Kaheosaline valamu + segisti paigaldustk65EUR
Kätterattikukuivati paigaldustk45+EUR
Boilleri paigaldus 15-300Ltk35+EUR
Pesumasina paigaldustk25EUR
Peegli paigaldustk15EUR
Peeglikapi paigaldustk25EUR
Ripplae paigaldus. Alumiinium.jm3.5EUR
Ukse paigaldustk45+EUR
Hinnakiri
Töötund(üks töömees)tund15+EUR
Väljakutsetk15EUR
Elektri töödtund15+EUR
Transporttk25EUR
Ehitustööd(üks töömees)tund15+EUR
Materjali hankiminetk20+EUR
Plaatimistööd (sirge tööpind)m215+EUR
Plaatimis tööd (nurkadega tööpind)m225+EUR
Värvimistööd (keskmine hind)m28+EUR
Tapeedi paigaldus (keskmine hind)m28+EUR
Komplekt vee ja kanali torustiku vahetus paneel majatk250+EUR
Välistrassi tööd
Kanali trassi paigaldusjm70EUR
Veetrassjm30EUR
Küttekaabli paigaldus toru sissetk35+EUR
Traktortund45
EUR
KÜ teenused
Veepüstaku demontaaz ja paigaldusjm20+EUR
Kanali püstaku demontaaz ja paigalduskor100+EUR
Veearvesti demontaaz ja paigaldustk10+EUR
Soojasõlme hooldustund35EUR
Muud tööd (üks töömees)tund15+EUR
Väljakutse ja minimaal tasuühik25+EUR

Torumehe väljakutse ning sanitaartehnilised teenused on tavaline asi enamuse jaoks, kuna santehnika on igalpool: köögis, vannitoas, WC’s. On ju meeldiv, kui santehnika töötab ilusti ega vaja torumehe teenuseid – kraan ei leki, WC-poti nupuvajutus teeb seda, mida peab tegema, paak täitub ääreni kuid mitte üle selle, kuskil pole kuulda tilkumist.
Kuid kahjuks näeme iga päev ka teistsugust situatsiooni – ning sellsel juhul on parimaks lahenduseks torumehe väljakutse.

Kas kutsuda torumees koju või proovida parandada ise?

Paljudel inimestel esineb dilemma: kutsuda torumees koju või proovida santehnikat ise parandada. Tore ja auväärne, kui Teil on kõik parandustöödeks vajalikud instrumendid, oskused (ning sov ja aeg) olemas, siinkohal aga kirjutame neist, kes pole sellised õnneseened.
Iseseisev sekkumine ilma vajalike kvalifikatsioonide, instrumentide, teadmiste ning kogemusteta toob kaasa suure ohu kallihinnalisi santehnilisi objekte kahjustada, ühtlasi ka ohuga uputada nii oma kui oma naabrite kortereid.
Meie, kui oma ala asjatundjad, võime kinnitada, et ebakvaliteetne remont võib Teile tingida rohkem muresid, kui Teil neid oli enne sellist remonti. Ärge säästke kvaliteedi pealt, lõppude lõpuks on kvalifitseeritud asjatundja väljakutse Teile oluliselt soodsam, säästes ühtlasi nii Teie aega kui raha.

Teie objektil kvaliteetse sanitaartehilise teenuse ostmise mugavus

Torumehe kojukutse on väga mugav, kuna spetsialist tuleb probleemi lahendamiseks Teie koju Teile sobival ajal. Pakume kõikvõimalikke santehnilisi teenuseid kõrgeimal tasemel.
Meie torumehed on võimelised tegema maksimaalselt palju tööd lühima aja jooksul: vahetada segisti või WC-pott, teha korda lekkiv kraan, vahetada või paigaldada uus vann, kraanikauss, dušikabiin ja palju muud. Meie spetsialistid on tähelepanelikud, hoolikad, suurepärased oma ala asjatundjad ning meelsasti abistavad ja nõustavad Teid ka parima santehnika ning lisatarvikute valimisel.
Kutsuge meie spetsialist oma koju ning laske tal aidata Teie santehniliste probleemide lahendamisel.

Mida peaksin tegema, et santehnikut kutsuda?

Selleks piisab kõigest alloleval numbril helistamisest ning oma mure kirjeldamisest.

Meie spetsialist külastab Teid niipea, kui võimalik, ning osutab vajalike teenuseid mõistliku hinnaga. Kõikidele santehnilistele töödele anname ka kirjalikku garantiid.
Helistage, abistame Teid meeleldi.

Iga hoone- või eluruumi heakord on otseses sõltuvuses selle santehnilisest ruumist. Vannide, dušikabiinide, segistite ja WC-pottide paigaldus nõuab santehniku abi.

  • Vanni paigaldus

Vana vanni olemasolul see demonteeritakse. Uus vann võib olla malmist, akrüülist, marmorist või emailitud terasest, standartses või mitte-standartses suuruses ning erinevate lisafunktsioonidega.
Santehnik paigaldab ka sifoontoru, ühendab äravoolutorud ning teeb veekindlaks vanni- ja seinaäärte kokkupuutekohad.

  • WC-poti paigaldus

On olemas mitmeid tüüpe WC-potte. Kõige populaarsemad on põrandapealne, seinaäärne ja ripp-pott. On võimalik, et uue paigaldamisel ei lähe vaja mitte ainult vana poti demonteerimist, kuid ka hilisema pinna tasandamist, kui vanal mudelil oli sisseehitatav alus, või see oli põrandasse müüritud.
Santehnilised tööd WC-poti paigalduseks eeldavad ka paindliku (gofreeritud) või plastik-äravoolutoru paigaldamist. Eraldi tähelepanu väärivad kindlasti ka veeühenduse veekindlaks tegemine ja äravoolupaagi seadistamine.

  • Valamu paigaldus

Santehnilisi töid valamu paigalduseks tehakse vaba ruumi arvestusega. On oluline, et valamu oleks rangelt horisontaalses olekus ning kas kindlalt ühendatud seina külge, või sisse ehitatud spetsiaalsesse kappi.

  • Dušikabiini paigaldus

Klassikalised dušikabiinid koosnevad alusest ning plastikust või metallist pealsest. Neid paigaldatakse samal printsiibil, mis vannegi. Erinevalt neist vajavad kaasaegsed hüdromassaaž-boksid lisaks veevarustuse ning –äravoolusüsteemidega ühendamisele ka elektrivõrguga ühendamist.


Warning: Undefined array key "iconcolor" in /data01/virt27775/domeenid/www.easyservice.ee/htdocs/wp-content/plugins/call-now-button/src/renderers/modern/class-modernrenderer.php on line 195
Helista (E-R 09.00-17.00)