Santehniku väljakutse Tallinnas ja Harjumaal

Torumehe väljakutse ning sanitaartehnilised teenused on tavaline asi enamuse jaoks, kuna santehnika on igalpool: köögis, vannitoas, WC’s. On ju meeldiv, kui santehnika töötab ilusti ega vaja torumehe teenuseid – kraan ei leki, WC-poti nupuvajutus teeb seda, mida peab tegema, paak täitub ääreni kuid mitte üle selle, kuskil pole kuulda tilkumist.
Kuid kahjuks näeme iga päev ka teistsugust situatsiooni – ning sellsel juhul on parimaks lahenduseks torumehe väljakutse.

Kas kutsuda torumees koju või proovida parandada ise?

Paljudel inimestel esineb dilemma: kutsuda torumees koju või proovida santehnikat ise parandada. Tore ja auväärne, kui Teil on kõik parandustöödeks vajalikud instrumendid, oskused (ning sov ja aeg) olemas, siinkohal aga kirjutame neist, kes pole sellised õnneseened.
Iseseisev sekkumine ilma vajalike kvalifikatsioonide, instrumentide, teadmiste ning kogemusteta toob kaasa suure ohu kallihinnalisi santehnilisi objekte kahjustada, ühtlasi ka ohuga uputada nii oma kui oma naabrite kortereid.
Meie, kui oma ala asjatundjad, võime kinnitada, et ebakvaliteetne remont võib Teile tingida rohkem muresid, kui Teil neid oli enne sellist remonti. Ärge säästke kvaliteedi pealt, lõppude lõpuks on kvalifitseeritud asjatundja väljakutse Teile oluliselt soodsam, säästes ühtlasi nii Teie aega kui raha.

Teie objektil kvaliteetse sanitaartehilise teenuse ostmise mugavus

Torumehe kojukutse on väga mugav, kuna spetsialist tuleb probleemi lahendamiseks Teie koju Teile sobival ajal. Pakume kõikvõimalikke santehnilisi teenuseid kõrgeimal tasemel.
Meie torumehed on võimelised tegema maksimaalselt palju tööd lühima aja jooksul: vahetada segisti või WC-pott, teha korda lekkiv kraan, vahetada või paigaldada uus vann, kraanikauss, dušikabiin ja palju muud. Meie spetsialistid on tähelepanelikud, hoolikad, suurepärased oma ala asjatundjad ning meelsasti abistavad ja nõustavad Teid ka parima santehnika ning lisatarvikute valimisel.
Kutsuge meie spetsialist oma koju ning laske tal aidata Teie santehniliste probleemide lahendamisel.

Mida peaksin tegema, et santehnikut kutsuda?

Selleks piisab kõigest alloleval numbril helistamisest ning oma mure kirjeldamisest.

Meie spetsialist külastab Teid niipea, kui võimalik, ning osutab vajalike teenuseid mõistliku hinnaga. Kõikidele santehnilistele töödele anname ka kirjalikku garantiid.
Helistage, abistame Teid meeleldi.

Call Now ButtonHelista (E-R 09.00-17.00)