Kosmeetiline remont

Korterite kosmeetiline remont eeldab kõige lihtsamat siseruumide remonti – korteri välimuse värskendust ilma raskemate ümberplaneerimiste, santehnika ning nt. elektrivõrkude vahetuseta.

Sellise remondi eesmärgiks on eluruumide kauniks ning esteetiliselt meeldivaks tegemine.

Samas aga vaatamata selle näilisele lihtsusele, kosmeetilise remondi vajalikul tasemel teostamine on jõukohane ülesanne pigem suure kogemustepagasiga remondi-professionaalile.

Meie firma osutab heameelega korterite kosmeetilise remondi teenust – meie spetsialistid omavad vajalikku kogemust ning kvalifikatsioone selleks, et teostada ükskõik mis keerukusega kosmeetilist remonti hindele “5+”.

Kosmeetilise remondi vajalikkus

Korter võib vajada kosmeetilist remonti tervel real põhjustest – näiteks kavatsedes pinda välja üürida, peaksite hoolitsema selle esindusliku väljanägemise eest. Samuti võib selline vajadus olla tingitud uputusest, kütte- või elektrisüsteemide rikkest või ka lihtsalt aegunud sisekujundusest.

Kosmeetiline remont võimaldab Teil tagada väärikas ja kaasaegne välimus Teie korterile, muutes tavalise korteri kordumatuks, otsekui võluväel.

Tehtavate tööde järjekord

Korterite kosmeetiline remont eeldab terve kompleksi erinevate tööde läbiviimist, mille tulemusel saate täielikult elamiseks sobiliku korteri.

Eelkõige määratletakse tööde hulk, arvestades kõigi kliendi vajaduste ning nõudmistega. Seejärel arvestatakse töödele minev aeg ning raha. Ruumid valmistatakse remondiks ette, viies välja mööbli ning demonteerides kõik liigse ning segava.

Antud remonditöö liik hõlmab endas ka selliste tööde läbiviimise:

  • Maalritööd
  • Kipskartongitööd
  • Plaatimistööd jpm

Täpne nimekiri tehtavatest töödest saab koostatud arvestades Teie vajadusi ja nõudmisi.

Kosmeetilise remondi maksumus sõltub paljudest faktoritest: kasutatavad materjalid, tehtavate tööde liigid jpm., ning saab arvestatud iga kliendi vajadustest lähtudes individuaalselt.

Seejuures on tehtavate tööde kvaliteet rahuldanud ka kõige nõudlikemaid kliente. Meie tööde näidiseid saate näha meie kodulehel.

Oleme alati rõõmsad aitamaks Teil teha Teie korterist tõeline kunstiteos, ilma liigsete Teiepoolsete pingutusteta!

Call Now ButtonHelista (E-R 09.00-17.00)