Santehnilised tööd – Kõik teenused

Iga hoone- või eluruumi heakord on otseses sõltuvuses selle santehnilisest ruumist. Vannide, dušikabiinide, segistite ja WC-pottide paigaldus nõuab santehniku abi.

  • Vanni paigaldus

Vana vanni olemasolul see demonteeritakse. Uus vann võib olla malmist, akrüülist, marmorist või emailitud terasest, standartses või mitte-standartses suuruses ning erinevate lisafunktsioonidega.
Santehnik paigaldab ka sifoontoru, ühendab äravoolutorud ning teeb veekindlaks vanni- ja seinaäärte kokkupuutekohad.

  • WC-poti paigaldus

On olemas mitmeid tüüpe WC-potte. Kõige populaarsemad on põrandapealne, seinaäärne ja ripp-pott. On võimalik, et uue paigaldamisel ei lähe vaja mitte ainult vana poti demonteerimist, kuid ka hilisema pinna tasandamist, kui vanal mudelil oli sisseehitatav alus, või see oli põrandasse müüritud.
Santehnilised tööd WC-poti paigalduseks eeldavad ka paindliku (gofreeritud) või plastik-äravoolutoru paigaldamist. Eraldi tähelepanu väärivad kindlasti ka veeühenduse veekindlaks tegemine ja äravoolupaagi seadistamine.

  • Valamu paigaldus

Santehnilisi töid valamu paigalduseks tehakse vaba ruumi arvestusega. On oluline, et valamu oleks rangelt horisontaalses olekus ning kas kindlalt ühendatud seina külge, või sisse ehitatud spetsiaalsesse kappi.

  • Dušikabiini paigaldus

Klassikalised dušikabiinid koosnevad alusest ning plastikust või metallist pealsest. Neid paigaldatakse samal printsiibil, mis vannegi. Erinevalt neist vajavad kaasaegsed hüdromassaaž-boksid lisaks veevarustuse ning –äravoolusüsteemidega ühendamisele ka elektrivõrguga ühendamist.

                                                                       

 HELISTA +372 555 99 845 

Tööaeg: 09.00 – 17.00 (E – R)

või saatke oma päring ja me teeme Teile vastava hinnapakkumise

 HINNAPÄRINGU VORM